مدیرکل بنیاد استان در جلسه شورای استانی موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار با حضور مدیر موسسه ایثار کشور گفت: وضعیت خدمت‌رسانی به ایثارگران در موسسه ایثار استان بسیار مطلوب است.
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ جلسه شورای استانی موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار با حضور پورحاج رضایی مدیر موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار کشور در بنیاد استان برگزار شد.

مدیرکل بنیاد استان در این جلسه گفت: وضعیت خدمت‌رسانی به ایثارگران در موسسه ایثار استان بسیار مطلوب است.

فریبرز نجفی افزود: اعضای شورای موسسه با استفاده از جوانان خوش‌فکر و واگذاری به بهره‌برداران بخش خصوصی جهت بهره‌برداری مناسب اقدام که به لطف پروردگار کاملاً جوابگو بوده و اکنون شاهدیم که رضایت حداکثری ایثارگران حاصل گردیده است.

نجفی ادامه داد: کلینیک شبانه‌روزی یاس نیز در همین راستا با واگذاری به بخش خصوصی با هزینه‌ای بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال امروز افتتاح خواهد شد که با توجه به اینکه در غرب شهرکرد هیچ درمانگاهی با این تجهیزات وجود ندارد امید است بسیار مؤثر واقع شود و از دغدغه شهروندان خصوصاً ایثارگران بکاهد.

در ادامه مدیر موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار کشور ضمن مناسب خواندن وضعیت مناسب موسسه ایثار، فعالیت موسسه ایثار چهارمحال و بختیاری را رو به رشد دانست.

پورحاج رضایی افزود: خدمات قابل‌ارائه به ایثارگران در موسسه باید مطلوب باشد که با افتتاح درمانگاه شبانه‌روزی یاس این زنجیره کامل خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد تمام هم‌وغم ما این است که ایثارگران بتوانند از خدمات به نحو احسنت استفاده کنند که تمام فعالیت‌های انجام‌شده نیز در همین راستاست که امیدواریم بتوانیم دینی که نسبت به ایثارگران داریم هرچند کوچک جبران کنیم.