​درمانگاه شبانه‌روزی یاس افتتاح شد
درمانگاه شبانه‌روزی یاس وابسته به موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار بنیاد شهید و امور ایثارگران افتتاح و درزمینهٔ گفتاردرمانی، فیزیوتراپی، بینایی‌سنجی، شنوایی سنجی، دندان‌پزشکی، تجهیزات کاردرمانی، اورژانس سرپایی، ارتوپد و خدمات پزشکی آماده خدمت رسانی است.
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ درمانگاه شبانه‌روزی یاس وابسته به موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار بنیاد شهید و امور ایثارگران افتتاح و بهره‌برداری شد.

این آئین با حضور مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور، نصیری معاون امور اقتصادی استاندار، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری، خانواده‌های معظم و معزز شهدا و ایثارگران و عموم مردم برگزار شد.

مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در این آئین گفت: هم‌اکنون در ۲۷ استان کشور مجتمع‌های فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی از یک تا سه فاز راه‌اندازی شده است.

محمدرضا پورحاج رضایی تکمیل و راه‌اندازی مجتمع‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران را یکی از سیاست‌های سال جاری بنیاد شهید عنوان کرد و گفت: با توجه به مشکلات اعتباری دولت و همچنین در راستای سیاست دولت درزمینهٔ افزایش مشارکت بخش خصوصی، واگذاری و تکمیل مجتمع‌ها با مشارکت بخش خصوصی نیازمند است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در این آئین گفت: برای بهسازی و مرمت مرکز توان‌بخشی و درمانی در استان ۱۰ میلیارد ریال و همچنین برای تجهیز این مرکز درمانی بیش از ۷۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

فریبرز نجفی افزود: این اعتبارات  توسط بخش خصوصی در راستای خدمات‌دهی به جامعه ایثارگری و دسترسی آسان به خدمات رفاهی و تقویت روحیه جامعه ایثارگری هزینه شده است.

وی اظهار داشت: این درمانگاه شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگری و سایر اقشار مردم استان درزمینهٔ گفتاردرمانی، فیزیوتراپی، بینایی‌سنجی، شنوایی سنجی، دندان‌پزشکی، تجهیزات کاردرمانی، اورژانس سرپایی، ارتوپد و خدمات پزشکی  است.

گفتنی است: درمانگاه شبانه‌روزی یاس در غرب شهرکرد در منطقه فرهنگیان، خیابان اندیشه و در جوار موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار واقع گردیده که آمادگی خدمت‌رسانی به عموم مردم شریف استان خصوصاً خانواده‌های معظم و معزز شهدا را دارد.

انتهای پیام/