رئیس اداره ورزشی و اردویی بنیاد استان گفت: هدف اصلی بنیاد به واسطه موسسه ایثار ارائه خدمات ورزشی به‌گونه‌ای است که ایثارگران روحیه شادابی و نشاط پیدا کنند.
ایجاد روحیه شادابی و نشاط در بین ایثارگران است

به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ نشست هم‌اندیشی مربیان، سرپرستان و مسئولین فرهنگی ورزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

این نشست در محل سالن جلسات موسسه ایثار استان و باهدف بررسی مشکلات بخش ورزشی و اردویی جامعه ایثارگر با حضور تعدادی از ایثارگران مربیان، سرپرستان، پیشکسوتان ورزش و صاحب‌نظران در بخش ورزش و مسئولین فرهنگی ورزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

رئیس اداره ورزشی و اردویی بنیاد استان گفت: در این نشست راهکارهای مناسب جهت رفع مشکلات ورزشی و استفاده بهینه از مراکز ورزشی موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی استان ارائه شد.

حیدر قربان پور در این نشست ضمن تقدیر از فعالیت‌های صورت گرفته در موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار گفت: هدف اصلی بنیاد با استفاده از ظرفیت موسسه ایثار و فعالیت و ارائه خدمات به‌گونه‌ای است که ایثارگران به خصوص جانبازان به واسطه این خدمات از منازل خود خارج شوند و روحیه شادابی و نشاط پیدا کنند.

قربان پور با توجه به ارائه خدمات مطلوب در حوزه ورزش گفت: خوشبختانه شاهد رضایت جانبازان در استفاده از مراکز تحت نظر این موسسه هستیم و رضایت این عزیزان برای ما بسیار ارزشمند است.